Šablony - Datyňská, Vratimov

Projekt je zaměřen na kombinaci následujících témat: osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z mateřské školy do základní školy, podpora extrakurikulárních aktivit, spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Cílem projektu je zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích.

Probíhá doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem a napomáhá upevnit jejich zvyk provádět samostatnou  přípravu a podpořit zvládnutí standardů daných Rámcovým vzdělávacím programem v hlavních předmětech český jazyk, matematika a cizí jazyk.

Klub zábavné logiky a deskových her pro žáky ZŠ, vede k rozvoji logického (ale i informatického) a strategického myšlení žáků. Takto získané znalosti, dovednosti a kompetence se také promítají i do povinné složky vzdělávání žáka.

Ve škole pracuje školní asistent, který je personální podporou v ZŠ a  zlepšuje kvalitu vzdělávání a  výsledků žáků v klíčových kompetencích

Vznikly čtenářské kluby pro žáky ZŠ mají formu volnočasové aktivity a vedou k rozvoji klíčových    kompetencí. Projekt budeme realizovat  od 1.9.2017 do 31.8.2019.

Mgr. Darja Kuchařová, ředitelka ZŠ

Poslední změna: 08.02.2018 - 07:59